speedwaypit-logo.cdr
 • Spełnij marzenia

 • Osiągnij sukces

 • Zdobądź szczyty

 • Dogoń idola

  MODELE

  Speedway Pit 90

  Bezapelacyjnie najlepszy motocykl na rynku do stawiania pierwszych kroków w motosporcie dla 6-10 latków. 

  Speedway Pit 125

  Idealny motocykl do nauki i doskonalenia jazdy dla młodych riderów w wieku 10-15 lat.

  Mini Speedway kit 140

  Gotowy zestaw do montażu w ramie motocykla żużlowego, idealny do nauki jazdy ślizgiem na torach mini żużlowych. 

  O NAS

  Przedstawiamy nowy produkt marki Symotos LMX, jakim jest seria motocykli Speedway Pit czyli mini motocykle stworzone do szkolenia przyszłych zawodników sportów motocyklowych, w tym także żużla.

  Nasze motocykle zostały zaprojektowane i stworzone zgodnie z obowiązującym Regulaminem szkolenia w sporcie żużlowym oraz potrzebami szkoleniowymi pozostałych sportów motorowych.

  Nasz sprzęt został przetestowany przez najmłodszych adeptów sportów motocyklowych, tych doświadczonych, jak i totalnych amatorów, którzy pierwszy raz zasiadali na motocyklu.

  Oprócz sprawdzonej konstrukcji i konfiguracji motocykli, skupiliśmy się także na atrakcyjnej propozycji cenowej – dzięki czemu nasze produkty cechuje konkurencyjność względem innych ofert, a wysokiej jakości podzespoły gwarantują dużą wytrzymałość i satysfakcje z użytkowania tego sprzętu.

  Nowego klienta nie zostawiamy z zakupionym motocyklem bez wsparcia. Oferujemy sieć serwisów na terenie Polski, a w naszych sklepach dostępne są wszystkie części do tych maszyn.

  2pit

  Jako jedyni oferujemy model Speedway Pit 90 z półautomatyczną skrzynią biegów i zarazem możliwością używania sprzęgła manualnego. To rozwiązanie skutecznie ułatwi szkolenie zawodnika od podstaw, czyli samej nauki jazdy na motocyklu, a w kolejnym kroku – używania sprzęgła do nauki i ćwiczenia startów. Jest to opcja, dzięki której adepci, którzy opanują technikę jazdy w bardzo płynny sposób będą mogli przejść do użytkowania klasycznego sprzęgła, które jest podstawowym i jednym z najważniejszych elementów podczas jazdy na żużlu oraz w pozostałych dyscyplinach moto-sportu.

  Dzięki powyższemu rozwiązaniu, ograniczycie swoje wydatki, gdyż jednym motocyklem zastąpicie dwa: jeden bez sprzęgła i drugi ze sprzęgłem – bez którego młodego adepta w pełni nie przygotujecie do przesiadki na motocykl żużlowy, MX czy Enduro.

  Nasza oferta zawiera także model o pojemności 124 ccm – Speedway Pit 125 z manualną skrzynią biegów, który dodatkowo wyposażyliśmy w sprawdzony system dołączenia sprzęgła automatycznego ułatwiający szkolenie początkujących adeptów, którzy wcześniej nie mieli kontaktu z motocyklem, a model 90ccm będzie już dla nich zbyt małym motocyklem
  (w przypadku kilkunastolatków).    

  "Podążaj za swoją pasją, a sukces sam podąży za Tobą"

  WSPÓŁPRACA

  DSC05264

  Mając na uwadze zmiany w procesie szkoleniowym polskiego speedway’a, wychodzimy do Państwa z dedykowaną ofertą przeznaczoną dla szkółek żużlowych.

  Nasze motocykle przygotowaliśmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i jesteśmy pewni, iż spełnią one Wasze oczekiwania szkoleniowe.

  My jako dystrybutor, dopełnimy wszelkich starań, by polskie kluby były zadowolone z współpracy z nami oraz oczywiście z użytkowania naszego sprzętu marki LMX Symotos.

  KONTAKT

  ADRES:

  LMX TRADE SP. Z O. O. 
  ŚWILCZA 156
  36-072 ŚWILCZA k/Rzeszowa
  REGON: 389441790
  NIP: 5170417799

  TELEFON KONTAKTOWY:

  +48 786 913 994
  jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

  EMAIL

  Adres e-mail:
  KONTAKT@SYMOTOS.PL

   

  Zgłoszenia gwarancyjne pod adresem :
  SERWIS@SYMOTOS.PL

  GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

  Rozpocznij przygodę z LMX Symotos.
  Bądź następcą najlepszych polskich zawodników sportów motorowych.
  Nie marnuj czasu, dołącz do nas już dzisiaj.

  Spełnij swoje marzenia i dogoń sukces na LMX Symotos.